Editovatelný informační proužek

Nastavení šablony

1. Nainstalujte si doplněk

Máte první 3 dny na vyzkoušení zdarma. Kdykoliv během této doby doplněk odinstalujete, nebudou vám účtovány žádné poplatky.

PŘEJÍT NA INSTALACI

instalace

 

2. Nastavte si barvy a písmo šablony CLASSIC

Pro správný chod šablony můžete ponechat své stávající nastavení. V administraci vašeho obchodou si nastavte barevnost šablony (Vzhled a obsah → Editor). V případě, že chcete ponechat vše jak máte, nic neměňte. Doporučujeme nastavit font textu na moderní písmo Source Sans Pro. Nastavení ukázkového eshopu vypadá následovně:

barevnost

Kódy barev

  • Konverzní barva: #ef4277
  • Konverzní barva po najetí: #ff9c59
  • Barva šablony 1: #000000
  • Barva šablony 2: #404040
  • Barva šablony 3: #ef4277
  • Barva šablony 4: #ff9c59

 

3. Nastavte si rozvržení a prvky šablony CLASSIC

Pro správný chod šablony můžete ponechat své stávající nastavení. Chcete-li se přiblížit ukázkovému eshopu, otevřete si administraci obchodu a přejděte do Vzhled a obsah → Šablony → Rozvržení. Nastavte si úvodní stranu bez postranních sloupců, podstránku a detail produktu s levým sloupcem.

rozvrzeni

Líbí se vám uspořádání prvků na ukázkovém eshopu? Přejděte do Vzhled a obsah → Šablony → Prvky a prvky přetáhněte následovně:

prvky

 

4. Nastavte si bannery v Carouselu

V administraci vašeho Shoptetu přejděte do Vzhled a obsah → Bannery → Carousel. Vytvořte si nový banner a nebo upravte již vytvořený. Jednoduše vyplňte text dle vašich potřeb. Název banneru je hlavní velký nadpis. Text banneru je menší text zobrazený hned pod nadpisem. Text odkazu je tlačítko pod textem banneru, směřující na cílovou URL adresu.

baner

Rozměry bannerů

Rozměry bannerů v šabloně můžete zvolit jakékoliv, dle vašich potřeb. Na ukázkové šabloně jsou rozměry bannerů následující:

  • Carousel: 1600 x 624 px
  • Doplňkové bannery pod carouselem: 600 x 366 px

 

5. Nastavte si tlačítka ikon v hlacičce

V administraci vašeho Shoptetu přejděte doNastavení → Propojení → Správce doplňků→ Úprava šablony Classic (Crystal), klikněte na nastavení. Vyplňte údaje, které chcete zobrazit a uložte.

 

Doporučení: 

Doporučujeme odstranit individuální koderské úpravy na Šabloně Classic, zejména Sticky hlavičku. 

Upozornění:

Veškeré datové informace z nastavení Shoptetu (barvy, sociální sítě) jsou drženy v cache paměti 1 minutu, proto se změny na e-shopu nemusí projevit ihned po uložení.

TIP 1: Líbí se vám Instagram widget v patičce?

VYZKOUŠEJTE SI ZDARMA DOPLNĚK INSTAGRAM WIDGET+

TIP 2: Nainstalujte si náš doplněk zdarma - Slider produktů pro Classic

Chci zdarma Slider produktů pro Classic